A tým

A tým

Výsledná tabulka A-týmu

Konečná tabulka skupiny, ve které hrál A-tým TJ Sokol Týnec nad Labem. Skončili jsme druzí, s jednou porážkou a navíc jsme jako jediný tým porazili postupující TJ Kavalier Sázava, které gratulujeme k postupu. 

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

18 - IV. třída H

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
5
1
41:13
84:39
637:482
11
2
Sokol Týnec n. L.
Tisknout
5
1
31:23
69:54
551:496
11
3
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
5
1
30:24
58:59
466:475
11
4
Sokol Ondřejov
Tisknout
3
3
22:32
60:59
536:512
9
5
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tisknout
1
5
27:27
63:61
581:532
7
6
TK Čáslav B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
453:516
7
7
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
1
5
15:39
35:81
372:583
7
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0


Aktuální tabulka

Pohled na aktuální tabulku naší skupiny, bez posledního výsledku TJ Kavalier Sázava:

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

18 - IV. třída H

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Týnec n. L.
Tisknout
5
1
31:23
69:54
551:496
11
2
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
5
1
30:24
58:59
466:475
11
3
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
4
1
33:12
68:34
508:382
9
4
Sokol Ondřejov
Tisknout
3
2
21:24
55:43
436:383
8
5
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tisknout
1
5
27:27
63:61
581:532
7
6
TK Čáslav B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
453:516
7
7
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
1
5
15:39
35:81
372:583
7
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0


Mistrovský zápas v Sázavě

V neděli 26. června 2022 jsme odehráli poslední mistrovský zápas na rozmáčených kurtech TJ Kavalier Sázava a jako jediný tým jsme Sázavský Kavalier porazili a to díky třem bodům našich žen.

Sázavskému týmu jsme tím zkomplikovali šanci na postup.

Vedení oddílu gratuluje všem hráčkám a hráčům k vynikajícím výsledkům a přeje do nové sezóny pevné zdraví a hodně úspěchů.

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kučera Petr
1
Kubelka Miroslav (H)
1
6:2
0:6
6:2
12
10
2
1
1
0
2.
Dvořák Vladimír
1
Kališ Ivan
1
7:5
2:6
2:6
11
17
1
2
0
1
3.
Nechvátal Josef
1
Posolda František
1
6:3
2:6
2:6
10
15
1
2
0
1
4.
Prchal Jakub
1
Hruška Pavel
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Břízová Dana
1
Březinová Barbora
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Květoňová Kristýna
1
Čajková Tereza
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Kučera Petr
Dvořák Vladimír
1
1
Kubelka Miroslav (H)
Kališ Ivan
1
1
7:6
4:6
1:0
12
12
2
1
1
0
8.
Nechvátal Josef
Prchal Jakub
1
1
Posolda František
Hruška Pavel
1
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
9.
Břízová Dana
Květoňová Kristýna
1
1
Březinová Barbora
Čajková Tereza
1
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
  Vítěz utkání: Sokol Týnec n. L.       
83
95
10
12
4
5


Vítězství doma s Čáslaví

V sobotu 25. 6. 2022 jsme hráli doma porazili Čáslav!!!

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubelka Miroslav (H)
1
Pospíšil Tomáš
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Kališ Ivan
1
Diviš Jiří
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Posolda František
1
Obořil Aleš
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Matoušek Václav
1
Rous David
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Březinová Barbora
1
Pospíšilová Veronika
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Čajková Tereza
1
Čuchalová Alena
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Kubelka Miroslav (H)
Posolda František
1
1
Pospíšil Tomáš
Diviš Jiří
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Kališ Ivan
Matoušek Václav
1
1
Obořil Aleš
Rous David
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Březinová Barbora
Čajková Tereza
1
1
Pospíšilová Veronika
Čuchalová Alena
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
         
82
76
10
8
5
4


TJ Sokol Týnec nad Labem x Sokol Ondřejov - vítězství

Oficiální zápis o utkání družstev v tenisu

Domácí
Sokol Týnec n. L.
Hosté
Sokol Ondřejov
Název soutěže: 18 - IV. třída H
Věková kategorie: dospělí
Datum: 04.06.2022 NT 19.06.
Místo konání: Sokol Týnec n.L.
Český tenisový svaz
 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubelka Miroslav (H)
1
Bosák Ondřej
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Kališ Ivan
1
Kocfelda Petr Kocfelda
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Posolda František
1
Vilhelm Miroslav
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Hájek Tadeáš
1
Bucifal Aleš
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Březinová Barbora
1
Krejčová Nikola
1
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
6.
Čajková Tereza
1
Kusová Klára
1
6:3
1:6
6:3
13
12
2
1
1
0
7.
Posolda František
Kubelka Miroslav (H)
1
1
Vilhelm Miroslav
Hobík Zdeněk
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Kališ Ivan
Hájek Tadeáš
1
1
Kocfelda Petr Kocfelda
Bucifal Aleš
1
1
6:0
7:5
 
13
5
2
0
1
0
9.
Březinová Barbora
Čajková Tereza
1
1
Krejčová Nikola
Kusová Klára
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
  Vítěz utkání: Sokol Týnec n. L.       
102
52
16
3
8
1


Tabulka skupiny před sobotním zápasem se Sokolem Ondřejov

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Ondřejov
Tisknout
3
1
20:16
52:27
384:281
7
2
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
3
1
20:16
37:42
312:315
7
3
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
3
0
22:5
44:17
325:229
6
4
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tisknout
1
3
19:17
45:39
410:349
5
5
Sokol Týnec n. L.
Tisknout
2
1
13:14
31:33
272:285
5
6
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
3
8:19
18:40
178:289
3
7
TK Čáslav B
Tisknout
0
3
6:21
16:45
194:327
3
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
 


Mistrovský zápas v Kutné Hoře

V sobotu 14. 5. 2021 hrál A tým další mistrovský zápas IV. třídy tentokrát v Kutné Hoře s místní Spartou Kutná Hora B a zejména díky špatné organizaci a rozplánování zápasů, kdy na poslední dva rozhodující zápasy odjeli domácímu týmu hráči, jsme dvakrát kontumačně vyhráli a tím jsme celkově zvítězili 5:4.

Výbor oddílu


TJ Sokol Týnec nad Labem x LTC Poděbrady B


domácí
hosté výsledek sad hry sady body  
  jméno BH jméno BH 1. 2. 3. D H D H D H
1 Kubelka Miroslav (H) 1 Šandor David 1 6:1 4:6 4:6 14 13 1 2 0 1
2 Kališ Ivan 1 Kolařík Jiří 1 6:4 1:6 2:6 9 16 1 2 0 1
3 Hájek Tadeáš 1 Mareš Filip 1 0:6 2:6   2 12 0 2 0 1
4 Hruška Pavel 1 Soukup Jan 1 1:6 0:6   1 12 0 2 0 1
5 Tlučhořová Drahomíra 1 Volková Ema 1 6:1 6:1   12 2 2 0 1 0
6 Jahodová Barbora 1 Bečvářová Kamila 1 7:6 3:6 4:6 14 18 1 2 0 1
7 Kubelka Miroslav (H)
Kališ Ivan
1
1
Šandor David
Mareš Filip
1
1
6:1 2:6 10:8 18 15 2 1 1 0
8 Hruška Pavel
Poklop Jiří
1
1
Kolařík Jiří
Soukup Jan
1
1
2:6 0:6   2 12 0 2 0 1
9 Tlučhořová Drahomíra
Jahodová Barbora
1
1
Volková Ema
Bečvářová Kamila
1
1
7:5 6:1   13 6 2 0 1 0
                85 106 9 13 3 6


Výsledky A týmu

 


domácí
hosté výsledek sad hry sady body  
  jméno BH jméno BH 1. 2. 3. D H D H D H
1 Amler Jan (H) 1 Kubelka Miroslav (H) 1 0:6 4:6   4 12 0 2 0 1
2 Abrahám Pavel 1 Kališ Ivan 1 6:1 3:6 6:2 15 9 2 1 1 0
3 Bubeník Jakub 1 Hájek Tadeáš 1 6:3 6:1   12 4 2 0 1 0
4 Holub Michal 1 Poklop Jiří 1 4:6 6:4 5:7 15 17 1 2 0 1
5 Chrastilová Dominika 1 Březinová Barbora 1 0:6 4:6   4 12 0 2 0 1
6 Smolíková Jana 1 Čajková Tereza 1 6:0 6:1   12 1 2 0 1 0
7 Chrastil Milan
Bubeník Jakub
1
1
Kubelka Miroslav (H)
Kališ Ivan
1
1
1:6 6:3 10:12 17 21 1 2 0 1
8 Amler Jan (H)
Holub Michal
1
1
Posolda František
Hájek Tadeáš
1
1
4:6 6:4 7:10 17 20 1 2 0 1
9 Chrastilová Dominika
Smolíková Jana
1
1
Březinová Barbora
Čajková Tereza
1
1
1:6 6:1 10:5 17 12 2 1 1 0
                113 108 11 12 4 5

 


TJ Sokol Týnec nad Labem z.s.

Masarykovo náměstí 1
Týnec nad Labem 28126
IČ: 14801124
č. účtu: 2501388276/2010

Předseda oddílu: Libor Vokál, tel. 725 734 896
Provozní záležitosti, hospodář oddílu a webové stránky: Ing. Pavel Hruška, tel.: 608 407 381
Evidence brigád: Michaela Poklopová, tel. 773 682 660
Děti: Nikola Bendáková, tel. 736 109 181
 




TJ Sokol Týnec nad Labem z.s.

Masarykovo náměstí 1
Týnec nad Labem 28126
IČ: 14801124
č. účtu: 2501388276/2010

Předseda oddílu: Libor Vokál, tel. 725 734 896
Provozní záležitosti, hospodář oddílu a webové stránky: Ing. Pavel Hruška, tel.: 608 407 381
Evidence brigád: Michaela Poklopová, tel. 773 682 660
Děti: Nikola Bendáková, tel. 736 109 181
 



© Všechna práva vyhrazena

Vyrobilo ® 2022 Studio Webdesign
Chabera - Tvorba stránek