archiv tenisu

archiv

TURNAJ ČTYŘHER 4.5.2019

Předpověď počasí na sobotu a neděli je krajně nepříznivá, déšť - zima. Turnaj je odvolán. Pokud by se předpověď změnila k lepšímu, zavoláme si a dohodneme jeho případné uskutečnění.

Jirka


POZVÁNKA NA UKONČENÍ LETNÍ TENISOVÉ SEZONY 2018

Na sobotu 17. listopadu 2018 jsem od 19 hodin zamluvil sál v hospodě U Buřivalů.  

Pojďme se společně rozloučit s letní tenisovou sezónou 2018, probrat co se nám povedlo a co méně a co naplánujeme na další rok.
Všichni členové oddílu jsou na tuto již tradiční akci srdečně zváni.


Pavel


INFORMACE O SRAZU TÝNCŮ V ROCE 2018

Vedením města Týnec nad Labem jsem byl přizván k jednání o srazu Týnců, které bude 2. června 2018 probíhat v Týnci nad Labem. Náš tenisový klub bude v sobotu 2. 6. 2018 pořádat tradiční turnaj ve čtyřhrách, který bude mít tentokrét formálnější průběh. S kolegy z výboru bylo dohodnuto,že postavíme maximální počet dvojic do turnaje. Zbývající hráčky a hráči, kteří se necítí na soutěž, budou vítáni a bude pro ně souběžně probíhat tradiční turnaj ve čtyřhrách ve standardním formátu.

Po odehrání formální části turnaje bude probíhat standardní formát.

Všichni hráči a hráčky jste srdečně vítáni, pokud mohu požádat ohlašte kterémukoliv členu výboru svou účast, abychom mohli zajistit občerstvení. O pití se nám tentokrát postarý městský úřad a objednal jsem oblíbenou Plzeň.

Turnaj bude začínat již od 10 hodin.

Jste všichni srdečně zváni.

Pavel


INFORMACE O RYBÁŘSKÝCH ZÁVODECH

Vážení sportovní přátelé, dovolte mi, abych Vás informoval, že od pátku do neděle 25. - 27. května 2018 budou vedle našich kurtů na Labi probíhat rybářské závody. Byl jsem informován pořadatelem rybářských závodů, že v pátek budou na louku proti našim kurtům přijíždět rybáři, v sobotu budou samotné závody a v neděli budou odjíždět.

Případné problémy mi hlaste, abych je mohl řešit s pořadateli.

Věřím, že přítomnost rybářů nijak negativně neomezí provoz v našem areálu.


Pavel


Pozvánka na valnou hromadu

TJ SOKOL TÝNEC NAD LABEM z.s.

zve všechny své členy na valnou hromadu, která se bude konat

dne 23. března 2018 již od 17,00 hodin v salonku hotelu Racek.

Program:
1. Zpráva o činnosti oddílu.
2. Zpráva o hospodaření oddílu.
3. Diskuse

Pavel


POZVÁNKA NA SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ LETNÍ TENISOVÉ SEZÓNY 2017

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte, abych pozval všechny členy oddílu na ukončení letní tenisové sezony 2017. Potkáme se v restauraci U Buřivalů v pátek 10. listopadu od 19,00 hodin.

 

Pavel


P O S T U P !!!


Soutěže smíšených družstev 2017

 

Věková kategorie: dospělí

 

17- IV.třída F


V sobotu 24. června 2017 se na tenisových kurtech v Týnci nad Labem uskutečnilo závěrečné kolo soutěže smíšených družstev v kategorii dospělých.

Po několika letech druhých a třetích míst se nám letos podařilo vyhrát skupinu a postoupit do třetí třídy. Postupně nás čekaly týmy Sázavy, Kutné Hory, Kolína, Čáslavi, Starého Kolína a Ondřejova. Díky vítězstvím v jednotlivých zápasech jsme nakonec posbírali nejvíce bodů ve skupině a dostali se na první místo. První zápas se Sázavou na konci dubna byl kromě soupeře i souboj se zimou, v zápase s Čáslaví jsme zase využili výhodu domácího prostředí. Poslední sobotní zápas s Ondřejovem měl pro nás vítězný konec dokonce bez ztráty bodu, přestože to tak zpočátku nevypadalo a utkání byla vyrovnaná. Nakonec jsme ale mohli slavit výhru i postup.

Kromě tradičních opor náš tým letos posílil Miroslav Kubelka z Českého Brodu, který hrál na pozici jedničky týmu, dále nás vítězně reprezentovali František Posolda, Kamil Havlíček, Vít Kratochvíl, Ivan Kališ a Jakub Pokorný. Na pozici ženské jedničky a zároveň kapitánky týmu působila Barbora Březinová, body přidaly i Tereza Čajková a Barbora Jahodová.

Doufáme, že jsme postupem potěšili nejen pana Josefa Číhu, ale i ostatní tenisové fanoušky a budeme se těšit na další sezónu.

Tereza


 


Informace z jednání delegátů TJ Sokol Týnec nad Labem

V sobotu 29. dubna 2017 se od 17 hodin konala v restauraci hotelu Racek schůze zástupců TJ Sokol Týnec nad Labem. Za oddíl tenisu jsem se společně s předsedou oddílu Ing. Březinou zúčastnil já, za stolní tenis Marek Brunclík a Slávek Buriánek, za lední hokej Martin Jirků a hospodář oddílu Ing. Žmolil.

Cílem našeho jednání bylo připravit stanovy a dohodnout poměr zástupců jednotlivých oddílů. Za tím účelem jsme měli připravené materiály od kolínské pobočky České unie sportu.

Na počátku jednání Slávek Buriánek vznesl opět otázku, kterou jsme řešili při minulém jednání. Bohužel otázka, zda je výhodné, aby všechny oddíly byly pohromadě v TJ Sokol, či zda dojde k rozdělení jednotlivých oddílů na samostatné (samostatně hospodařící) kluby byla opět na stole a bylo nutné se jí zabývat.

Po dvou hodinách jednání jsme došli k jedinému možnému závěru, že o setrvání všech klubů by měla na základě původních stanov a dle nového občanského zákoníku rozhodnout valná hromada a ne jen delegáti jednotlivých klubů.

Z toho důvodu bylo dohodnuto, že předseda oddílu Marek Brunclík vyhlásí termín konání valné hromady, na které dojde k definitivnímu rozhodnutí.

Sledujte prosím vývěsku, případně stránky, kde budete o termínu včas informováni.

 

Pavel

 


INFORMACE ZE SCHŮZE TJ SOKOL TÝNEC NAD LABEM

V neděli 23. dubna 2017 se od 10,30 hodin konala v restauraci v hotelu Racek schůze delegátů, kteří zastupovali zbývající oddíly TJ Sokol Týnec nad Labem. Jednání se uskutečnilo poté, co z TJ v loňském roce odešel oddíl fotbalu a v letošním roce  počal oddíl rekreačních sportů činit kroky vedoucí k osamostatnění. Navíc stávající předseda TJ Sokol pan Marek Brunclík avizoval svůj odchod z čela organizace.

Zástupci oddílu tenisu Ing. Březina a Ing. Hruška šli na jednání TJ Sokol na základě jednání valné hromady, kde bylo dohodnuto:
1) zachování stávajícího oddílu s tím, že se všechny zbývající oddíly budou podílet na chodu TJ Sokol,
2) v případě, že nedojde k dohodě, budeme navrhovat rozpad TJ Sokol, přičemž bychom jako největší oddíl zůstali nositeli jména TJ Sokol a zbývající oddíly (lední hokej a stolní tenis) by si založily novou právnickou osobu, pod kterou by do budoucna působily.

Jednání bylo velice bouřlivé, byly zvažovány jednotlivé návrhy a když už se mělo hlasovat o rozpadu TJ Sokol, neboť ani jeden z oddílů nebyl ochoten nadále vést původní TJ, tak stávající předseda pan Marek Brunclík svolil, že bude nadále vykonávat funkci předsedy TJ. Bylo dohodnuto, že další kluby nominují svoje kandidáty na pozice místopředsedy a jednolivých členů výboru. Z pozice hospodáře oddílu odešel z důvodu vysokého věku Ing. Horymír Žmolil, příčemž před odchodem se dohodl se stávající účetní, paní Pavlíčkovou, že tato bude místo něho vykonávat funkci hospodáře.

Další jednání TJ Sokol Týnec nad Labem se bude konat v sobotu 29. dubna 2017 v 17,00 hodin. Na jednání budou zvoleni místopředseda a členové výboru. Dále budou vytvořeny stanovy a náš předseda oddílu Ing. Luděk Březina byl pověřen jednáním s kolínskou tělovýchovnou jednotou za účelem získání vzorových stanov.

V případě  Vašeho zájmu o práci ve výboru TJ Sokol Týnec nad Labem mě kontaktujte.

O vývoji Vás budu průběžně informovat.

PavelTERMÍNOVÁ LISTINA 2017

Středočeský turnaj veteránů...........6. 5. - 6. 6. 2017
Týnecká raketa..............................23. 9. 2017
Memoriál Jendy Harrera...............30. 9. 2017
Turnaj čtyřher...............................3. 6. 2017
                                                     1. 7. 2017
                                                     2. 9. 2017
Mistrovské západy A týmu...............7. 5. 2017 
                                                     20. 5. 2017
                                                     10. 6. 2017
                                                     24. 6. 2017
Vánoční turnaj v hale.....................25. 12. 2017


Pavel


POPLATKY NA ROK 2017

Dospělý člen......................750,-Kč
Důchodce..........................250,-Kč
Studenti do 20let...............250,-Kč
Mládež nad 15 let...............250,-Kč
Žactvo do 15 let.................200,-Kč
Členský příspěvek ..............200,-Kč
Brigády muži......................8 hodin
Brigády ženy .....................4 hodiny
Studenti do 20let...............6 hodin
Děti nad 12 let a mládež......4 hodiny
Děti do 12 let .....................2 hodiny
Neodpracovaná brigáda........120,-Kč
Pronájem kurtu dvouhru.......100,-Kč za hodinu
Pronájem kurtu čtyřhra.........50,-Kč za osobu - částka platí na dvě hodiny
Cestovné.............................3,50 Kč/1km

Studenti nad 20let jsou považováni za dospělého člena.

Pronájem kurtu na čtyřhru platí na dvě hodiny hry, částka 50,-Kč/osoba je minimální platbou.


Termín brigád jsou uvedeny v odkaze BRIGÁDY.

Pavel


VÝROČNÍ SCHŮZE TENISOVÉHO ODDÍLU

Dne 17. března 2017 se od 18,00 hodin koná v salónku restaurace Racek výroční schůze tenisového oddílu.


Všechny členy zve výbor oddílu.


POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ TURNAJ

TJ Sokol Týnec nad Labem zve všechny tenisty na tradiční Vánoční turnaj ve čtyřhrách, který se bude konat, tak jako každý rok, 25. prosince od 08,30 hodin v hale v Týnci nad Labem.
Startové činí 100,-Kč.


Pozvánka na poslední letošní turnaj čtyřher

V sobotu 27. srpna 2016 se od 12.00 hodin koná na tenisových dvorcích Josefa Číhy Pod Hradem v Týnci nad Labem tradiční turnaj dospělých ve čtyřhrách. Starovné 200,-Kč muži a 100,-Kč ženy. Čepovat se bude desítka Staropramen a dvanáctka Plzeň, na gril je připravené maso a oblíbené uzené. 

Těšíme se na hojnou účast.


5. kolo soutěže smíšených družstev 2016

V sobotu 11. června 2016 odehrálo týnecké družstvo dospělých již 5. utkání v soutěží smíšených družstev. Naším soupeřem byl tentokrát celek LTC Kolín D, který také toto utkání hostil.
Jako první na jednom ze třech kurtů rozehrál svůj zápas Kamil Havlíček se soupeřem Miroslavem Doušou. Druhým nasazeným za týnecké družstvo byl František Posolda, který zdolal Petra Práška z Kolína. A třetí kurt obsadila dvouhra prvních nasazených žen, kde proti sobě nastoupila Tereza Čajková proti domácí Daniele Novákové.
Po prvních třech dvouhrách byl stav příznivější pro týnecké družstvo, které vedlo hned 3:0. Do dalších třech dvouher nastoupili za týnecký tým Ivan Kališ, Jakub Pokorný a Barbora Březinová. A již po všech odehraných dvouhrách bylo za stavu 5:1 rozhodnuto o vítězi tohoto utkání.
U čtyřher doplnil týnecký tým ještě Vítek Kratochvíl a i díky němu jsme se mohli radovat z konečného výsledku 8:1.
Před posledním kolem si tedy držíme druhou příčku ve skupině a i nadále hypotetickou naději na vítězství ve skupině, i když na prvním místě stále trůní prozatím neporažený tým LTC Kolín E.
Takže pokud budete mít v sobotu 25. června chuť a čas, můžete nás přijít podpořit do závěrečného kola letošního ročníku.
http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2016/soutez/5018


Kalendář turnajů hraných letos v Týnci nad Labem

Týnec nad Labem "A" : 7.5.2016 s Kolínem E, 28.5.2016 se Starým Kolínem B, 25.6.2016 s Kavalierem Sázava.7-8.5. 2016 proběhne Středočeský turnaj veteránů. Losované amatérské turnaje čtyřher jsou plánované na 21.5. / 11.6. / 2.7. a 27.8.2016. Týnecká raketa 17.9.2016. Harrerův memoriál na 24.9.2016. Vánoční raketa 25.12.2016 a turnaj dětí 26.12.2016...... 18.6.2016 setkání Týnců ve Velkém Týnci u Olomouce, turnaj čtyřher rekreačních hráčů.


Pozvánka na výroční členskou schůzi

Tenisový oddíl TJ Sokol Týnec nad Labem Vás zve na výroční členskou schůzi, konanou 25. března 2016 od 18.00 hod. V salonku hotelu Racek v Týnci nad Labem. Všichni členové a pozvaní hosté jsou srdečně zváni.                       Výbor tenisového oddílu


Pozvánka na Vánoční turnaj

Rozloučení s venkovní sezonou

Tenisový oddíl TJ Sokol Týnec nad Labem zve všechny své členy na přátelské posezení k příležitosti konce venkovní sezony 2015. Posezení se bude konat v restauraci U Buřivalů v sobotu 7. listopadu 2015 od 19.00 hodin. Všichni členové tenisového oddílu jsou srdečně zvání.
 Výbor tenisového oddílu


Turnaj losovaných čtyřher

V sobotu 29.8.2015 se bude konat na našich dvorcích Josefa Číhy pod hradem v Týnci nad Labem další ze společenských tenisových turnajů se sportovními zážitky a občerstvením. Začátek ve 12.00 hodin


Smíšené družstvo tenisového oddílu Sokol Týnec nad Labem

Při oslavě předposledního vítězného zápasu a oslavě Bářiných narozenin, http://tenistynecnl.rajce.idnes.cz/Bara/


Turnaj losovaných čtyřher

Turnaj se bude konat v sobotu 4.7.2015 na našich tenisových dvorcích od 12.00.


Druhý turnaj losovaných čtyřher

se bude konat v sobotu 6.června od 12.00. Občerstvení, způsob hry a startovné obvyklé.


První jarní turnaj

Turnaj losovaných čtyrher se bude konat v sobotu 25.dubna od 11.00, občerstvení, gril a pití zajištěno startovné obvyklé. První letošní setkání venku na kurtech, se vzpomínkou na kamaráda.


Půlka února

Kurty se už zelenají


Výroční členská schůze tenisového oddílu

Se koná v pátek 20.3.2015 v hotelu Racek od 18:00.
Program:
1. zahájení
2. zpráva o činnosti oddílu v roce 2014
3. zpráva o hospodaření oddílu v roce 2014, poplatky pro letošní rok (návrh se neliší od loňských poplatků)
4. plán činnosti pro letošní rok, turnaje
5. dikuze
6. závěr


Pozvánka na halový turnaj

  Tenisový oddíl TJ Sokol Týnec nad Labem
Vás zve na tradiční vánoční halový tenisový
                         turnaj

              VÁNOČNÍ RAKETA
pro neregistrované hráče 25. prosince od 8.30
 pro registrované hráče 26. prosince od 8.30
       Sportovní hala v Týnci nad Labem
        Startovné číní 100,- Kč na osobu


POZVÁNKA NA TURNAJ

TENISOVÝ ODDÍL TJ SOKOL TÝNEC NAD LABEM

 ZVE SVÉ ČLENY NA ROZLOUČENÍ S TENISOVOU SEZÓNOU

2014

 KDY:         17. ŘÍJNA 2014

 V KOLIK:     18,00 HODIN

 KDE:         RESTAURACE U BUŘIVALŮ

 OBČERSTVENÍ:FORHEND U PÍPY TOMÁŠ

BEKHEND V KUCHYNI MILAN

 HESLO:  KAŽDÝ ZA SVÉ, ALE VŠICHNI DO RÁNA.

               všechny příznivce tenisu

                  zve výbor tenisového oddílu


TJ Sokol Týnec nad Labem z.s.

Masarykovo náměstí 1
Týnec nad Labem 28126
IČ: 14801124

Provozní záležitosti Ing. Pavel Hruška, tel.: 608 407 381
Hospodář oddílu Jiří Matoušek, tel: 602 585 210
Trenér dětí Jan Chval, tel. 724 184 764
Správce: Karel Pospíšil, tel.: 727 900 589


TJ Sokol Týnec nad Labem z.s.

Masarykovo náměstí 1
Týnec nad Labem 28126
IČ: 14801124

Provozní záležitosti Ing. Pavel Hruška, tel.: 608 407 381
Hospodář oddílu Jiří Matoušek, tel: 602 585 210
Trenér dětí Jan Chval, tel. 724 184 764
Správce: Karel Pospíšil, tel.: 727 900 589

© Všechna práva vyhrazena

Vyrobilo ® 2019 Studio Webdesign
Chabera - Tvorba stránek